Firmy a spoločnosti založené a pripravené na predaj

 

 

 

Ready-made spoločnosti. Spoločnosti už založené a pripravené na predaj podnikateľom s nedostatkom času.

 

Ready-made firmy alebo firmy už pripravené na predaj sú už založené a riadne registrované firmy so všetkými právnymi podkladmi. Takéto firmy, zapísané v živnostenskom a obchodnom registri, registrované na daňovom úrade a s prideleným IČO a DIČ sú pripravené na kúpu konateľom, ktorý sa ocitol v časovej tiesni alebo nechce investovať čas do zakladania novej firmy, ktorej založenie a registrovanie trvá minimálne 60 dní, inak štandardne potrebných na spracovanie všetkých dokumentov a podstúpenie všetkých administratívnych krokov. Naša spoločnosť sprostredkuje predaj/kúpu takýchto ready-made firiem a zabezpečí úkony spojené so zmenou konateľa, sídla, mena, atď. Po odkúpení ready-made firmy môžete začat s podnikaním do pár hodín.

 

 

Výhodnosť kúpy ready made spoločnosti:

 

Výhodou ready-made spoločnosti je najmä fakt, že nemusíte čakať, pokým bude vaša spoločnosť založená a následne registrovaná pre daň z príjmov, resp. DPH. Tento proces môže trvať 60 - 120 dní. V spoločnosti uskutočníme všetky zmeny (zmena konateľa, sídla, mena atď.). Na základe zmluvy o prevode 100%-tného obchodného podielu a zápisnice z valného zhromaždenia sa stanete novým konateľom a majiteľom spoločnosti.

 

 

Zoznam firiem na predaj

Pripravili sme pre vás zoznam firiem pripravených na predaj. Nájdete ho na našom novom webe Firma Na Predaj.

 

 

Hľadáte nasledujúce služby? Kliknite a prečítajte si o nich viac!

 

Zakladanie s.r.o.   Zrušenie s.r.o.   Virtuálne sídlo

 

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme!
Nenašli ste odpoveď na vaše otázky? Potrebujete odbornú radu alebo pomoc s riešením vášho problému? Neváhajte nás kontaktovať, ponúkame vám bezplatné konzultácie a poradenstvo!
Názov firmy:
Meno a priezvisko:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia