Keď začínate podnikať

 

 

 

Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným (s. r. o.)

Využite naše služby pri najčastejšie využívanej forme podnikania v súčasnosti. Benefitujte z právnej zdatnosti, zázemia a našich skúseností v oblasti. 

 

Chcem založiť s.r.o.

 

 

 

 

Založenie akciovej
spoločnosti (a. s.)

Založenie akciovej spoločnosti vyžaduje právne skúsenosti a hlavne čas. Šetrite ten váš. Znížite tak svoje finančné náklady tak, že ho zveríte na nás.

 

Chcem založiť a.s.

 

 

 

 

 

 

Založenie nadácie

Vypracujeme pe vás nadačnú listinu, písomné vyhlásenie správcu o splatení peňažného vkladu, všetky ostatné dokumenty a zápis do registra nadácií.

 

Chcem založiť nadáciu

 

 

 

 

Založenie cirkvi alebo
náboženskej spoločnosti

Pomôžeme vám založiť dobrovoľné združenie osôb rovnakej náboženskej viery v organizácii, tak aby ste sa mohli vzájomne združovať, utvárať komunity či rehole.

 

Chcem založiť cirkev

 

 

 

 

 

 

Založenie politickej strany

Pomôžeme vám vytvoriť špeciálnu právnickú osobu—politickú stranu, ktorú zapíšeme do registra strán, ktorý vedie Ministerstvo vnústra Slovenskej republiky.

 

Chcem založiť politickú stranu

 

 

 

 

Založenie združenia

Pomôžeme vám založiť  špeciálnu právnickú osobu—združenie. Prejdeme spolu s vami všetko potrebné: splnomocnencu, stanovy, registráciu na Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

 

Chcem založiť združenie

 

 

 

 

 

 

Firmy a spoločnosti založené
a pripravené na predaj

Môžete začat s podnikaním do pár hodín! Spoločnosti sú už založené, pripravené na predaj. So všetkými právnymi podkladmi.

 

 

 

Chcem ready-made firmu

 

 

 

 

Virtuálna kancelária

Využite ponúkané virtuálne sídlo v Žiline. Bude vašou oficiálnou adresou v obchodnom registri. K dispozícií máte  reprezentatívne zasadacie priestory a preberanie a evidenciu firemnej pošty.

 

Akcia: Založenie s.r.o. zadarmo!

 

Chcem virtuálne sídlo

 

 

 

 

 

Zmeny v priebehu podnikania

 

 

 

Zmeny v obchodnom registri

Postaráme sa o celý proces zapisu zmien v spoločnosti do obchodného registra. Vďaka našej odbornej pomoci neriskujete platbu zbytočných poplatkov a za expertné služby zaplatíte porovnateľne, ak by ste to robili sami.

 

 

 

 

 

Zmena základného imania na eurá

 

Zmena výšky základného imania

 

Zmena názvu spoločnosti

 

Zmena sídla spoločnosti

 

Zmena predmetov podnikania

 

Zapísanie/zmena konečného užívateľa výhod

 

 

Zmena konateľov

 

Zmena spoločníkov

 

Zmena podielov v základnom imaní

 

Zmena prokuristov

 

Zmena predstavenstva

 

Zmena dozornej rady

   

 

 

 

 

 

Keď končíte s podnikaním

 

 

 

Likvidácia spoločnosti

Najelegantnejší spôsob, ako ukončiť svoje podnikanie je zrušenie firmy likvidáciou. Pomôžeme vám jednoducho a bezbolestne zlikvidovať firmu.

 

Chcem zlikvidovať spoločnosť

 

 

 

 

Zrušenie spoločnosti s ručením
obmedzeným

Spoločnosť zanikne ku dňu výmazu z obchodného registra, ktorému však predchádza zrušenie danej firmy.

 

Chcem zrušiť spoločnosť

 

 

 

 

 

Zrušenie firmy "ex offo"

Pri zrušení spoločnosti "ex offo" zabezpečíme vystavenie všetkých potrebných dokumentov ako aj návrhu na zrušenie firmy. Zrušenie podnikateľskej činnosti dovedieme rýchlo do zdarného konca.

 

Chcem zrušiť firmu "ex offo"

 

 

 

 

Výmaz firmy z obchodného registra.

Poradíme vám, či je pre vás výhodnejšie zrušenie firmy, alebo jej rozdelenie či zlúčenie s inou spoločnosťou. Spoločnosť zanikne ku dňu výmazu z obchodného registra, ktorému však predchádza zrušenie danej firmy. 

 

Akcia: asistované založenie novej zadarmo!

 

Chcem vymazať firmu z OR

 

 

Poskytovateľ služby neposkytuje právne služby podľa zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácii a nenesie zodpovednosť za prípadnú nesprávnosť alebo neúplnosť poskytnutých informácií, v súvislosti s poskytovaním podnikateľského poradenstva. Poskytovateľ služieb poskytuje služby v rozsahu voľných živností. Táto webstránka sa nezaoberá poskytovaním právnych rád, ani právnych služieb a teda nemôžu byť za také považované.

Klientom, ktorí majú záujem o právne služby, vieme zabezpečiť poskytnutie právnej služby od advokáta. Formuláre, ktoré poskytovateľ služby používa, sú verejne dostupné na stránke ministerstva spravodlivosti SR. Poskytovateľ služby nie je oprávnený zastupovať klientov v súdnom konaní, ale len vyplní elektronický formulár, ktorý následne odošle kvalifikovane elektronicky podpísaný na príslušný obchodný register.

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.
Nenašli ste odpoveď na vaše otázky? Potrebujete odbornú radu alebo pomoc s riešením vášho problému? Neváhajte nás kontaktovať, ponúkame vám bezplatné konzultácie a poradenstvo!
Názov firmy:
Meno a priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia