Spokojní klienti

(nadpis sa zmeni automaticky)
 

Pridajte sa k našim spokojným klientom

 

Spokojnosť v akomkoľvek ohľade. Promtnosť, ústretovosť, profesionalita.

 - Marek Bertha -

 

Veľká spokojnosť. 

- Richard -

 

Hassle-free service. It fulfills everything that is promised and contracted.

 - Vlastimil Vlček -

 

Služby vysoko nad očakávaniami, vždy presné, rýchle, k dispozícii kedykoľvek aj v nedeľu, vždy ochotní poradiť, môžem len odporučiť.

 - Roman Kolovrátek - 

 

Spoločnosť WFG firemný servis mi zakladala spoločnosť a pred nedávnom robila aj zmeny v OR. Odporúčam ich služby. Rýchle jednanie, milý a ústretový prístup.

 - Martina Gočová - 

 

So službou virtuálneho sídla je naša advokátska kancelária spokojná, najmä oceňujeme promptné reakcie a poskytovanie priestorov zasadacej miestnosti.

 - Róbert Bános - 

 

Zmeny zápisu v ORSR ktoré nám zabezpečovala firma WFG firemný servis prebehli v krátkom čase a bez problémov. So službami a komunikáciou sme boli spokojný a v budúcnosti sa na firmu WFG firemný servis pri podobných záležitostiach opäť obrátime. 

- Peter Jelša -

 

 

Ďakujem veľmi pekne celému tímu WFG za spoluprácu. V skratke by som zhodnotila ich prácu na 1*. Sú veľmi ochotní a milí. Dokážu poskytnúť rýchle a kvalitné služby.

- Oksana Hychka - 

 

Dlhodobo využívam vynikajúce služby, ktoré poskytuje renomovaná spoločnosť WFG firemný servis, s.r.o. Ich bezchybný servis ma nikdy nesklamal a vždy som bol ohromený ich profesionálnym prístupom. Nielenže sa venujú poskytovaniu poradenstva s precíznosťou a starostlivosťou, ale tiež sa vždy snažia prekonať moje očakávania.
Ich jedinečný prístup ku klientom je výnimočný. Cítim sa vždy vítaný a dôležitý ako klient. Ich tímová práca a koordinácia medzi jednotlivými oddeleniami dokazuje, že si zakladajú na efektívnom riešení akýchkoľvek problémov, ktoré by sa mohli vyskytnúť. Výsledkom ich neustálej snahy o excelentnosť je to, že ma nikdy v ničom nesklamali. Odporúčam WFG firemný servis, s.r.o. so všetkou dôverou každému, kto hľadá spoľahlivého partnera pre komplexné firemné služby. Sú to skutoční profesionáli, ktorí prekonávajú očakávania a sú zárukou spokojnosti.

- Miroslav Balko -

 

 

Chcem sa poďakovať firme WFG za profesionálny prístup a pomoc pri zakladaní s. r. o..  rýchle  vybavenie, príjemnú komunikáciu, ktorá bola so spätnou väzbou. Obzvlášť patrí veľká vďaka pani Holienčíkovej za skvelú spoluprácu a komunikatívnosť. Vrelo odporúčam firmu WFG firemný servis s.r.o. na spoluprácu v ktorej pracujú profesionáli na správnom mieste, ktorí vedia čo robia. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. 

- Mgr. Dejan Bursa -

 

 

 

Firme WFG firemný servis sa chcem  poďakovať za profesionálny a individuálny prístup. Verím, že rýchlosť a pracovný elán vám vydrží aj v ďalších rokoch našej spolupráce.

        - JAROSLAV ŠIDLO -

 

Služby spoločnosti  WFG firemný servis som využil už viackrát, keď som potreboval zmeny v s. r. o.. Vždy vynikajúci servis: sú rýchli, seriózni a pani Holienčíková výborne komunikuje. Len a len odporúčam. A cena je viac ako férová. :)

- Peter Hrankai -

 

 

So spoločnosťou WFG firemný servis s.r.o. spolupracujeme v oblasti  virtuálnych kancelárií a prenájmu zasadacích priestorov. Oceňujeme ich flexibilitu a plnenie vzájomných dohôd.

       - MARTIN LAZARČÍK, Corlonez advisory s.r.o. -

 

 

 V roku 2014 so mnou vypiekol spoločník. Po dobrých radách z Firemného Servisu som ja vypiekol s ním :-)

      - anonym -

 

Pro založení a hladký start bratrské společnosti TECH-LIT SK s.r.o. jsme v Žilině využili služeb WFG firemný servis. Dbáme na rychlost, účinnost a správnost a to vše jsme dostali  před termínem a se správnými informacemi. Vždy  jdeme  za  odborníky a těmi WFG je.  

Oceňujeme i online servis o  příchozí  poště a celkovou diskrétnost služeb WFG firemný servis. Pakliže chcete nastartovat svůj byznys na Slovensku - v Žiline jedině přes WFG firemný servis.

- Robert Škaloud, TECH-LIT CZ + TECH-LIT SK -

 

 

Vo vianočnom období sme urýchlene potrebovali založiť novú s. r. o.. Po preskúmaní trhu, sme si vybrali firmu WFG firemný servis v Žiline. Prvý kontakt s firmou bol s pani Holienčikovou, ktorá bola profesionálna, ústretová a nápomocná. Vrelo odporúčame ďalším klientom. Sme im povďační za promtne vybavenie všetkých  našich požiadaviek, ich dlhoročné skúsenosti nám ušetrili veľa času a námahy!

Boj so slovenskou byrokraciou zvládajú excelentne a my sme radi, že sme zvolili toho správneho partnera! 

-  BAUKRAFT SK  s. r. o.- 

 

Začiatkom roka 2015 som si potreboval založiť firmu. Keďže som bol zaneprázdnený, oslovil som WFG firemný servis. Mailom som dostal balík dokumentov, ktoré som už len podpísal a obratom poslal späť. Do dvoch týždňov bola firma založená a mohol som sa pustiť do podnikania.
Svoju prvú firmu som si zakladal sám. Vzalo mi to kopec času, ktorý som mohol venovať práci, ktorej rozumiem. Osloviť expertov sa mi oplatilo.

- IVAN MAGNUSEK -

 

 

Spoluprácu so spoločnosťou WFG firemný servis, s.r.o. som nadviazal už pri zakladaní spoločnosti a aktuálne som využil ich spoľahlivé služby aj pri zmene sídla a doplnení oblastí podnikania.
Oceňujem najmä profesionálny a ústretový prístup pracovníkov spoločnosti a príjemne rýchle konanie. Cenovo sú pritom služby na prijateľnej úrovni. A hlavne som sa nemusel zaťažovať byrokraciou a strácať čas vybavovaním po úradoch.
Vzhľadom k plnej spokojnosti vrelo odporúčam WFG firemný servis, s.r.o.

     - Mgr. DANIEL KOTRČ, PhD., konateľ spoločnosti NEONYX, s.r.o. -

 

Ďakujem firme WFG firemný servis za korektnú a vysoko profesionálnu súčinnosť  pri  predaji  nášho  obchodného  podielu. S ich službami, s bezproblémovým sprostredkovaním  a s rýchlosťou celého procesu som veľmi spokojná. Prajem celému  tímu veľa pracovných úspechov a ďalších spokojných klientov!

- KATARÍNA DERZSIOVÁ -

 

 

Chcel by som sa Vám poďakovať za zabezpečenie full servisu, rýchlosť a profesionálny prístup pri riešení likvidácie našej s.r.o..

- anonym -

 

Za mňa spokojnosť a páčilo sa mi, že ste ma aj naháňali a pripomínali mi veci.

- Rybanská -

 

Boli ste super.

     -Stanislav Pristáč-

 

Ďakujem, boli sme maximálne spokojní a určite Vás odporúčame ďalej.

     - Gujdová -

 

S celkovým riešením som nadmieru spokojný, budem Vás odporúčať. Ďakujem


- R.Ražek -

 

Na WFG firemný servis sme sa prvýkrát obrátili pri založení spoločnosti. Boli sme veľmi spokojní s rýchlosťou vypracovania potrebných dokumentov a vybavením všetkých náležitostí, ušetrilo nám to kopu času. Využívali sme tiež služby virtuálneho sídla, musím vyzdvihnúť aj ochotu a bezproblémovú komunikáciu pri vybavovaní zmien. Spoluprácu si pochvaľujem, vaše služby odporúčame ďalej a prajeme vám veľa spokojných klientov.

- Monika Ertľová, GlansArt s.r.o. -

 

 

So spoločnosťou WFG firemný servis s.r.o. spolupracujeme v oblasti  virtuálnych kancelárií a prenájmu zasadacích priestorov. Oceňujeme ich flexibilitu a plnenie vzájomných dohôd.

       - MARTIN LAZARČÍK, Corlonez advisory s.r.o. -

 

 

Ďakujem Vám za spoluprácu. Moja spokojnosť s Vašimi službami je maximálna. Ocenujem rýchle a profesionalne jednanie ktoré bolo k veci, bez zbytocnych zdržaní. Ešte raz dakujem, S pozdravom

- Popardovsky -

 

 

Služby spoločnosti WFG firemny servis s.r.o.  odporúčam aj ďalším klientom.  Výborná komunikácia, spoľahlivosť a flexibilný prístup zaručia spokojnosť aj náročnému zákazníkovi.

- Ing. Ľubica Chmeliarová -

 

Maximálna spokojnosť so službami a s ich kvalitou,promtnosťou,s cenami  a i s promtnými priateľskými jednoduchými radami.    

     - Richard Kopún,  Slovenská chránená dielňa s.r.o., Piešťany -

 

 

So Žilinčanmi som mal vždy iba problémy a zlé skúsenosti. Vy ste moja  prvá pozitívna skúsenosť. Takže ste výnimka ktorá potvrdzuje pravidlo. Naprávate renomé mestu Žilina.

     - Martin Schenk -

 

Služby  spoločnosti WFG  firemný  servis s.r.o. hodnotíme veľmi pozitívne, na  vysokej  úrovní. Na  začiatku  nám bol  presne objasnený postup spolupráce. Keďže bola táto oblasť pre nás nová, ocenili sme zrozumiteľnosť podávaných informácií. Spolupráca bola jasná, zrozumiteľná a promptná. Ďakujeme. 

- Adriána Hrebíková -

 

 

S firmou WFG firemný servis s.r.o. spolupracujeme od roku 2009. Protože nemáme na Slovensku žádné zaměstnance, bylo pro nás výhodné využít nabídku firmy WFG firemný servis na poskytnutí sídla naší firmy v centru Žiliny. WFG nám poskytuje také administrativní služby. Prostě vše co potřebujeme.

- IVAN RIEGL -

 

 

Spoločnosť WFG firemný servis som objavila náhodou, keď som sa rozhodla zrušiť svoju spoločnosť s.r.o. S jej službami som  veľmi spokojná, oceňujem profesionalitu a ochotu jej pracovníkov, ktorí  boli  vždy  k  dispozícii  a  všetko vlastne vyriešili za mňa. Veľmi si vážim aj ich veľmi milé,  ústretové  správanie.  Služby   tejto spoločnosti vrelo odporúčam a jej pracovníkom veľmi pekne ďakujem a prajem veľa úspechov.

- Miroslava Singh 

 

 

Spolupráca s Firemným Servisom bola výborná, páči sa mi hlavne ústretový a profesionálny prístup. Veľkou výhodou je že služby ktoré ponúkate sú komplexné, a viete pomôcť v každej fáze podnikania.Pre Vašu firmu som sa rozhodol na základe pozitívnych referencií, a naša spolupráca ma utvrdila že výber bol správny!

- Marián Karaba -

 

So spoločnosťou WFG firemný servis som spolupracoval prvý krát. Komunikácia bola rýchla a zrozumiteľná. Všetky moje požiadavky vyriešili rýchlo a profesionálne. Bol som nadmieru spokojný.

- Ľuboš Kršiak -

 

 

So službami spoločnosti som veľmi spokojný. Všetko prebehlo presne podľa dohodnutého postupu. Žiadne zbytočné stretnutia ani vybavovania. Môžem len odporúčiť. 

- ADAM RYBNIKÁR -

 

Celý proces bol z Vašej strany perfektne zorganizovaný. Pri minimálnom počte telefonátov a doplňovania to prebehlo hladko a v čase ako ste sľúbili. Ďakujem, a ak bude možnosť určite Vás doporučím.

- Harich Igor -

 

 

V budúcnosti radi využijeme Vaše služby. S pozdravom

- Stalmašková -

 

S radosťou môžem napísať:
Ďakujem za profesionálny a zároveň ľudský prístup pri riešení rušenia s.r.o. Pani doktorka bola pri každom jednaní ústretová a reagovala na každý telefonát a otázku v priebehu riešenia našej požiadavky.

- M.M. -

 

 

Veľmi príjemná skúsenosť. Hlavne ústretovosť, vybavenie aj neštandardných požiadaviek a profesionálne služby.

     - Tomas Redlinger -

 

Bolo nám cťou využivať vaše služby viac ako 10 rokov. Profesionálny prístup z Vašej strany môžme len a len odporučiť.  Ďakujeme za spoluprácu a prajeme všetko dobre.

- Bagpack, s. r. o.-

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

Staňte sa aj vy naším spokojným klientom

 

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.
Nenašli ste odpoveď na vaše otázky? Potrebujete odbornú radu alebo pomoc s riešením vášho problému? Neváhajte nás kontaktovať, ponúkame vám bezplatné konzultácie a poradenstvo!
Názov firmy:
Meno a priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia