Spokojní klienti

(nadpis sa zmeni automaticky)

 

Pridajte sa k našim spokojným klientom

 

Služby spoločnosti  WFG firemný servis som využil už viackrát, keď som potreboval zmeny v s. r. o.. Vždy vynikajúci servis: sú rýchli, seriózni a slečna Holienčíková výborne komunikuje. Len a len odporúčam. A cena je viac ako férová. :)

- Peter Hrankai -

2019

 

S firmou WFG firemný servis s.r.o. spolupracujeme od roku 2009. Protože nemáme na Slovensku žádné zaměstnance, bylo pro nás výhodné využít nabídku firmy WFG firemný servis na poskytnutí sídla naší firmy v centru Žiliny. WFG nám poskytuje také právní a administrativní služby. Prostě vše co potřebujeme.

- IVAN RIEGL -

 

 

 

Firme WFG firemný servis sa chcem  poďakovať za profesionálny a individuálny prístup v oblasti právnych služieb našej firmy. Verím, že rýchlosť a pracovný elán vám vydrží aj v ďalších rokoch našej spolupráce.

        - JAROSLAV ŠIDLO -

 

 

So službami spoločnosti som veľmi spokojný. Všetko prebehlo presne podľa dohodnutého postupu. Žiadne zbytočné stretnutia ani vybavovania. Môžem len odporúčiť. 

- ADAM RYBNIKÁR -

 

 

 

So spoločnosťou WFG firemný servis s.r.o. spolupracujeme v oblasti  virtuálnych kancelárií a prenájmu zasadacích priestorov. Oceňujeme ich flexibilitu a plnenie vzájomných dohôd.

       - MARTIN LAZARČÍK, Corlonez advisory s.r.o. -

 

 

 V roku 2014 so mnou vypiekol spoločník. Po dobrých radách z Firemného Servisu som ja vypiekol s ním :-)

      - anonym -

 

 

 

Pro založení a hladký start bratrské společnosti TECH-LIT SK s.r.o. jsme v Žilině využili služeb WFG firemný servis.Dbáme na rychlost, účinnost a právní správnost a to vše jsme dostali  před termínem a se správnými informacemi. Vždy  jdeme  za  odborníky a těmi WFG je.  

Oceňujeme i online servis o  příchozí  poště a celkovou diskrétnost služeb WFG firemný servis. Pakliže chcete nastartovat svůj byznys na Slovensku - v Žilině jedině přes WFG firemný servis.

- Robert Škaloud, Jednatel TECH-LIT CZ + TECH-LIT SK -

 

 

Spoločnosť WFG firemný servis, s.r.o. som oslovila za účelom zrušenia neaktívnej sro. Oceňujem  rýchle a kvalitné právne služby, ktoré mi boli počas celého obdobia spolupráce poskytované. Touto cestou by som sa ešte raz chcela poďakovať pani JUDr. Otahálovej za jej ústretový, flexibilný, ľudský a zároveň vysoko  profesionálny prístup.

       - MONIKA FOJTÍK -

 

 

 

Začiatkom roka 2015 som si potreboval založiť firmu. Keďže som bol zaneprázdnený, oslovil som WFG firemný servis. Mailom som dostal balík dokumentov, ktoré som už len podpísal a obratom poslal späť. Do dvoch týždňov bola firma založená a mohol som sa pustiť do podnikania.
Svoju prvú firmu som si zakladal sám. Vzalo mi to kopec času, ktorý som mohol venovať práci, ktorej rozumiem. Osloviť expertov sa mi oplatilo.

- IVAN MAGNUSEK -

 

 

Spoluprácu so spoločnosťou WFG firemný servis, s.r.o. som nadviazal už pri zakladaní spoločnosti a aktuálne som využil ich spoľahlivé služby aj pri zmene sídla a doplnení oblastí podnikania.
Oceňujem najmä profesionálny a ústretový prístup pracovníkov spoločnosti a príjemne rýchle konanie. Cenovo sú pritom služby na prijateľnej úrovni. A hlavne som sa nemusel zaťažovať byrokraciou a strácať čas vybavovaním po úradoch.
Vzhľadom k plnej spokojnosti vrelo odporúčam WFG firemný servis, s.r.o.

     - Mgr. DANIEL KOTRČ, PhD., konateľ spoločnosti NEONYX, s.r.o. -

 

 

 

Ďakujem firme WFG firemný servis za korektnú a vysoko profesionálnu súčinnosť  pri  predaji  nášho  obchodného  podielu. S ich službami, s bezproblémovým sprostredkovaním  a s rýchlosťou celého procesu som veľmi spokojná. Prajem celému  tímu veľa pracovných úspechov a ďalších spokojných klientov!

- KATARÍNA DERZSIOVÁ -

 

 

Chcel by som sa Vám poďakovať za zabezpečenie full servisu, rýchlosť a profesionálny prístup pri riešení likvidácie našej s.r.o..

- anonym -

 

 

 

 

Za mňa spokojnosť a páčilo sa mi, že ste ma aj naháňali a pripomínali mi veci.

- Rybanská -

 

S Vašimi službami pri založení spoločnosti s ručením obmedzeným sme bol veľmi spokojní. Založenie prebehlo rýchlo, komunikácia s p. JUDr. Otáhalovou bola veľmi dobrá, oceňujeme hlavne rýchlosť, profesionálny prístup a aj cenu. Ďakujeme a určite Vás budeme ďalej odporúčať našim obchodným partnerom i známym.


     -  IGON s.r.o., Gonšenicová G. -

 

 

 

 

Ďakujem, boli sme maximálne spokojní a určite Vás odporúčame  

     ďalej.

     - Gujdová -

 

S celkovým riešením som nadmieru spokojný, budem Vás odporúčať. Ďakujem


- R.Ražek -

 

 

 

Na WFG firemný servis sme sa prvýkrát obrátili pri založení spoločnosti. Boli sme veľmi spokojní s rýchlosťou vypracovania potrebných dokumentov a vybavením všetkých náležitostí, ušetrilo nám to kopu času. Využívali sme tiež služby virtuálneho sídla, musím vyzdvihnúť aj ochotu a bezproblémovú komunikáciu pri vybavovaní zmien. Spoluprácu si pochvaľujem, vaše služby odporúčame ďalej a prajeme vám veľa spokojných klientov.

- Monika Ertľová, GlansArt s.r.o. -

 

 

Spoločnosť WFG firemný servis som objavila náhodou, keď som sa rozhodla zrušiť svoju spoločnosť s.r.o. S jej službami som  veľmi spokojná, oceňujem profesionalitu a ochotu jej pracovníkov, ktorí  boli  vždy  k  dispozícii  a  všetko vlastne vyriešili za mňa. Okrem právnych služieb som využila aj ich účtovnícke služby. Veľmi si vážim aj ich veľmi milé,  ústretové  správanie.  Služby   tejto spoločnosti vrelo odporúčam a jej pracovníkom veľmi pekne ďakujem a prajem veľa úspechov.

- Miroslava Singh -

 

 

 

Ďakujem Vám za spoluprácu. Moja spokojnosť s Vašimi službami je maximálna. Ocenujem rýchle a profesionalne jednanie ktoré bolo k veci, bez zbytocnych zdržaní. Ešte raz dakujem, S pozdravom


- Popardovsky -

 

 

Služby spoločnosti WFG firemny servis s.r.o.  odporúčam aj ďalším klientom.  Výborná komunikácia, spoľahlivosť a flexibilný prístup zaručia spokojnosť aj náročnému zákazníkovi.

- Ing.Ľubica Chmeliarová 

 

 

 

Maximálna spokojnosť so službami a s ich kvalitou,promtnosťou,s cenami  a i s promtnými priateľskými jednoduchými radami.    

     - Richard Kopún,  Slovenská chránená dielňa s.r.o., Piešťany -

 

 

So Žilinčanmi som mal vždy iba problémy a zlé skúsenosti. Vy ste moja  prvá pozitívna skúsenosť. Takže ste výnimka ktorá potvrdzuje pravidlo. Naprávate renomé mestu Žilina.

     - Martin Schenk -

 

 

 

Služby  spoločnosti WFG  firemný  servis s.r.o. hodnotíme veľmi pozitívne, na  vysokej  úrovní. Na  začiatku  nám bol  presne objasnený postup spolupráce. Keďže bola táto oblasť pre nás nová, ocenili sme zrozumiteľnosť podávaných informácií. Spolupráca bola jasná, zrozumiteľná a promptná. Ďakujeme. 
    

- Adriána Hrebíková -

 

 

So spoločnosťou WFG firemný servis, s.r.o. sme nadviazali kontakt na veľmi profesionálnej úrovni. Prístup pani Gočovej hodnotíme ako vysoko profesionálny a nadštandardný. Spoločnosť WFG firemný servis, s.r.o. môžeme iba odporúčať.

     - MM iuris s.r.o. -

 

 

 

Spoločnosť WFG firemný servis som objavila náhodou, keď som sa rozhodla zrušiť svoju spoločnosť s.r.o. S jej službami som  veľmi spokojná, oceňujem profesionalitu a ochotu jej pracovníkov, ktorí  boli  vždy  k  dispozícii  a  všetko vlastne vyriešili za mňa. Okrem právnych služieb som využila aj ich účtovnícke služby. Veľmi si vážim aj ich veľmi milé,  ústretové  správanie.  Služby   tejto spoločnosti vrelo odporúčam a jej pracovníkom veľmi pekne ďakujem a prajem veľa úspechov.

- Miroslava Singh 

 

 

Spolupráca s Firemným Servisom bola výborná, páči sa mi hlavne ústretový a profesionálny prístup. Veľkou výhodou je že služby ktoré ponúkate sú komplexné, a viete pomôcť v každej fáze podnikania.Pre Vašu firmu som sa rozhodol na základe pozitívnych referencií, a naša spolupráca ma utvrdila že výber bol správny!

- Marián Karaba -

 

 

 

So spoločnosťou WFG firemný servis som spolupracoval prvý krát. Komunikácia bola rýchla a zrozumiteľná. Všetky moje požiadavky vyriešili rýchlo a profesionálne. Bol som nadmieru spokojný.

- Ľuboš Kršiak 

 

 

Boli ste super.

     -Stanislav Pristáč-

 

 

 

Celý proces bol z Vašej strany perfektne zorganizovaný. Pri minimálnom počte telefonátov a doplňovania to prebehlo hladko a v čase ako ste sľúbili. Ďakujem, a ak bude možnosť určite Vás doporučím.

- Harich Igor -

 

   

V budúcnosti radi využijeme Vaše služby. S pozdravom


- Stalmašková -

 

 

 

S radosťou môžem napísať:
Ďakujem za profesionálny a zároveň ľudský prístup pri riešení rušenia s.r.o. Pani doktorka bola pri každom jednaní ústretová a reagovala na každý telefonát a otázku v priebehu riešenia našej požiadavky.


- M.M. 

 

 

Veľmi príjemná skúsenosť. Hlavne ústretovosť, vybavenie aj neštandardných požiadaviek a profesionálne služby.

 

     - Tomas Redlinger -

 

 

 

 

So spoločnosťou WFG firemný servis s.r.o. spolupracujeme v oblasti  virtuálnych kancelárií a prenájmu zasadacích priestorov. Oceňujeme ich flexibilitu a plnenie vzájomných dohôd.

       - MARTIN LAZARČÍK, Corlonez advisory s.r.o. -

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

Staňte sa aj vy naším spokojným klientom

 

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.
Nenašli ste odpoveď na vaše otázky? Potrebujete odbornú radu alebo pomoc s riešením vášho problému? Neváhajte nás kontaktovať, ponúkame vám bezplatné konzultácie a poradenstvo!
Názov firmy:
Meno a priezvisko:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia