Virtuálna kancelária

(nadpis sa zmeni automaticky)
Využite virtuálne sídlo v Žiline. Adresa Daxnerova 9, 010 01 Žilina bude vašou oficiálnou adresou v príslušnom registri. K dispozícii máte reprezentatívne zasadacie priestory. Preberanie pošty, evidencia, skenovanie a notifikácie o došlej firemnej pošte sú samozrejmosťou.

Chcem založiť virt. kanceláriu

 

 

Virtuálna kancelária, virtuálne sídlo alebo Virtual Office. Všetky tri pojmy sú správne. Virtuálna kancelária je vhodná pre všetky typy obchodných spoločností alebo fyzické osoby - podnikateľov, ktoré nemajú dostatočné administratívne kapacity alebo chcú šetriť počiatočné náklady spojené s prenájmom nehnuteľností. Nami ponúkané virtuálne sídlo sa nachádza v lukratívnej časti Žiliny.

 

Virtuálne sídlo je vašou oficiálnou adresou, ktorú máte zapísanú aj v príslušnom registri (obchodný register, živnostenský register, register neziskových organizácii, register obchodných združení...) Sídlo nemusíte využívať fyzicky, v prípade záujmu ho máte k dispozícii spolu s reprezentatívnymi zasadacími priestormi. K ďalšej službe alebo výhode virtuálneho sídla patrí preberanie a evidencia firemnej pošty. Virtuálne sídlo je plne uznávané legislatívou SR.

 

 

 

 

 
 
 
 

Ak si u nás zriadite virtuálnu kanceláriu,
administratívny proces založenie s. r. o. ku nej máte zdarma!

  Chcem virtuálne sídlo
 
 
 

 

 

 

 

Výhody virtuálnej kancelárie v Žiline

 

 

 

Virtual Office dokáže plne zastúpiť klasické firemné sídlo.

Spĺňa všetky legislatívne podmienky a je lacnejšou variantou ako klasický prenájom nehnuteľností alebo firemných priestorov.

 

 

 

Poštová služba v cene virtuálneho sídla.

Bez ďalších poplatkov poskytujeme poštové služby ako je príjem, skenovanie, notifikácie o doručenej pošte a úschova prijatej pošty. Každý klient obdrží prihlasovacie údaje, na základe ktorých bude mať nepretržitý elektronický prístup ku svojej pošte bez nutnosti navštívenia virtuálnej kancelárie.

 

 

 

Reprezentatívne priestory, exkluzívne miesto.

Virtuálne sídlo sa nachádza v blízkom centre Žiliny, ktorá je obchodnou križovatkou viacerých slovenských a zahraničných podnikateľov.

 

 

 

 

 

 

Ďalšie výhody virtuálnej kancelárie

 

 

Kancelária, ktorá funguje bez problémov.

Garantujeme rýchlu, bezproblémovú a diskrétnu komunikáciu kancelárie so zákazníkom. Asistentka preberá zvukové odkazy, o ktorých následne klienta informuje cez telefón poprípade sms správou alebo emailovou notifikáciou.

 

 

 

Diskrétna a spoľahlivá služba.

Okrem preposielania emailov a odkazov je asistentka pripravená zdvíhať telefóny a odpovedať vo vašom mene. Všetky služby virtuálnej kancelárie sú spoľahlivé a diskrétne.

 

 

 

Optimalizácia firemných nákladov.

Virtuálne sídlo spolu s našimi službami šetrí peniaze za prenájom nehnuteľnosti a vlastnú administratívnu posilu či zamestnancov.

 

 

 

Chcete byť našim sprostredkovateľom? Ponúkame zaujímavú finančnú odmenu.

Našimi sprostredkovateľmi sú predovšetkým advokáti, účtovníci, audítori či daňoví poradcovia. Ponúkame odmenu vo výške 40 % dohodnutého prvoročného poplatku za virtuálne sídlo. V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 600 006.

 

 

 

 
 
 
 

Som v časovej tiesni, chcem už pripravenú, riadne založenú a registrovanú, hotovú s. r. o.

  Chcem ready-made firmu
 
 
 

 

 

 

 

 

Priestory

 

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.
Nenašli ste odpoveď na vaše otázky? Potrebujete odbornú radu alebo pomoc s riešením vášho problému? Neváhajte nás kontaktovať, ponúkame vám bezplatné konzultácie a poradenstvo!
Názov firmy:
Meno a priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia