Založenie s.r.o. ZADARMOZakladanie a rušenie spoločností.Reprezentatívne kancelárske priestoryAsistentka k dispozícií v pracovných dňoch.Preberanie a internetová evidencia pošty
Založenie s.r.o. ZADARMO
k virtuálnej kancelárii
Zakladanie a rušenie spoločností.
Založíme alebo zrušíme vašu firmu.
Reprezentatívne kancelárske priestory
pre schôdzky, stretnutia a rokovania.
Asistentka k dispozícií v pracovných dňoch.
Preberanie a internetová evidencia pošty

 

Virtuálna kancelária

 

Virtuálna kancelária šetrí počiatočné náklady spojené s prenájmom nehnuteľností. U nás ponúkame navyše akciu - k virtuálnemu sídlu vám založíme spoločnosť zadarmo. Kontaktujte nás pre viac informácií!

 

Čítať viac

 

 

Založenie spoločnosti

 

Založenie firmy je časovo a energeticky náročný proces, ktorý je aj pomerne komplikovaný. Aj kvôli týmto dôvodom je oveľa komfortnejšie nechať si založiť spoločnosť expertmi, ktorí sa v danej oblasti pohybujú a poznajú ju.

 

Čítať viac

 

 

Zrušenie spoločnosti

 

Či už vás k zrušeniu firmy viedli finančné dôvody alebo nezhody so spoločníkmi, musíte pri jej zrušení postupovať precízne. Nechajte zrušenie firmy na nás a k výmazu spoločnosti dostanete službu založenia novej spoločnosti zadarmo!

 

Čítať viac

 

 

 

Firmy a spoločnosti pripravené na predaj


Prečítajte si viac o výhodách ready-made spoločností, vďaka ktorým môžete začať podnikať hneď! Klientom, ktorí využijú službu ready-made spoločnosti ponúkame teraz virtuálne sídlo pre firmu úplne zadarmo.

 

Čítať viac

 

 

 

Prenájom zasadacích priestorov

 

V rámci služby virtuálna kancelária máte k dispozícií reprezentačné priestory pre vaše firemné stretnutia a rokovania. Nachádzajú sa v Žiline, ktorá je obchodnou križovatkou viacerých slovenských a zahraničných podnikateľov.

 

Čítať viac

 

 

Zmeny v obchodnom registri

 

Zápis zmien v spoločnosti do obchodného registra sa môže javiť ako jednoduchá formalita, no nie je tomu tak. Ide o proces, ktorý je niekedy z pohľadu administratívy náročnejší než zakladanie novej spoločnosti.

 

Čítať viac