Výhody virtuálneho sídla

Virtuálna kancelária sa stala obľúbeným riešením pracovných priestorov pre živnostníkov a podnikateľov, ktorí pracujú z domu, no chcú pre svoju spoločnosť profesionálne znejúcu adresu. Majiteľom firiem poskytuje všetky výhody, navyše bez výdavkov na prenájom skutočnej kancelárie.

 

Čo je virtuálne sídlo?

Je to skutočná budova na skutočnej adrese. Oproti prenájmu kancelárskych priestorov, si prenajímate iba adresu, ktorú si zapíšete do obchodného registra ako sídlo svojej firmy. Spoločnosť WFG firemný servis vám ponúka virtuálne sídlo na prestížnej žilinskej adrese. Na tejto adrese sídli aj sekretariát, ktorý vás okamžite informuje o prebratí zásielky. Ak sa rozhodnete, môže vám zásielky otvárať a skenovať, čiže spolu s notifikáciou o doručenej pošte vám bude zaslaný aj sken vašej zásielky. Okrem toho si v prípade potreby môžete na tejto adrese prenajať aj konferenčnú miestnosť. Virtuálne sídlo je plne uznávané legislatívou SR.

 

Aké výhody vám prinesie virtuálne sídlo firmy?

  • Jeho prenájmom znížite náklady a ušetrené peniaze môžete investovať do rozvoja vášho podnikania a to nie je nikdy na škodu,
  • získate prestížnu adresu vedenú v Obchodnom registri ako sídlo spoločnosti,
  • bez ďalších poplatkov získate poštové služby ako je príjem, skenovanie, notifikácie o doručenej pošte a úschova prijatej pošty,
  • asistentku, ktorá preberá zvukové odkazy, o ktorých následne klienta informuje cez telefón poprípade SMS správou alebo emailovou notifikáciou.
  • virtuálne sídlo sa nachádza v blízkom centre Žiliny, ktorá je obchodnou križovatkou viacerých slovenských a zahraničných podnikateľov,
  • garantujeme rýchlu, bezproblémovú a diskrétnu komunikáciu kancelárie s klientom,
  • všetky služby virtuálnej kancelárie sú spoľahlivé a diskrétne.

 

Virtuálne sídlo je benefitom najmä pre tých,  ktorí majú záujem optimalizovať svoje náklady. Odporúčame ho aj začínajúcim podnikateľom, ktorí nepotrebujú kancelárske priestory. Jeho výhody sú určené aj pre zahraničných podnikateľov, ktorí chcú mať sídlo svojej firmy na Slovensku, no svoju činnosť vykonávajú práve zo zahraničia.

 

 

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.
Nenašli ste odpoveď na vaše otázky? Potrebujete odbornú radu alebo pomoc s riešením vášho problému? Neváhajte nás kontaktovať, ponúkame vám bezplatné konzultácie a poradenstvo!
Názov firmy:
Meno a priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia